Nadchodzące wydarzenia

No events

Intencja

W lipcu modlimy się za animatorów oraz uczestników oaz wakacyjnych, aby przez służbę i zdobytą wiedzę pogłębiali swoją relację z Bogiem

Temat: Liturgia – tajemnica Boga i człowieka.

Czas: 25.07-29.07.2018

Miejsce: Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu

Koszt: dorośli - 200 zł, dzieci do 7 lat (włącznie) - bezpłatnie, dzieci od 8 lat – 100 zł.

Bliższe informacje i zapisy: ks. Tomasz Sałatka Tel.512138958, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opis: Rekolekcje są przeznaczone dla osób dorosłych, które posługują lub chciałyby posługiwać w przestrzeni liturgicznej, zgodnie ze swoim powołaniem do posługi czy funkcji (akolita, lektor, ministrant ołtarza, ceremoniarz, precentorka, służba ładu itp.). Będą obejmować ćwiczenia praktyczne posług, wykłady z teologii liturgii oraz czas na modlitwę indywidualną i wspólnotową.

Plan jest ułożony w taki sposób, aby zajęcia odbywały się przed południem, a czas popołudniowy można przeznaczyć na różnego rodzaju wyjazdy rodzinne. Paradyż jest położony w bardzo atrakcyjnej okolicy, z której jest niedaleko do wielu ciekawych miejsc naszej diecezji: malownicze jeziora, MRU – Międzyrzecki Rejon Umocniony, figura Jezusa ze Świebodzina, Sanktuarium w Rokitnie itp.

Wspaniały czas i wyjątkowe doświadczenie rekolekcji.

W czasie zajęć zapewniamy tzw.: Diakonię wychowawczą, która może zajmować się dziećmi. Dostępne są pokoje pojedyncze i rodzinne. Wszystkie są z osobnymi łazienkami.

Serdecznie zapraszamy.

PLAKAT