Rejon Gorzowski

W przyszłą sobotę, 30.03. o godzinie 14:00 tradycyjnie już w parafii pw. NMP Królowej Polski w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Żeromskiego 21 odbędzie się długo wyczekiwane spotkanie rejonu gorzowskiego diakoni liturgicznej.

Serdecznie zapraszamy zarówno młodszych, jak i starszych członków i sympatyków DDL, związanych z diakonią przed laty i aktualnie, zarówno z Gorzowa i okolic, Kostrzyna nad Odrą, Strzelec Krajeńskich, jak też z Rzepina i Międzyrzecza. Niech nie zabraknie zwłaszcza uczestników ostatniego KODAL-u 2019. 😀

Serdecznie pozdrawiam,
Darek Dębecki.

W najbliższą sobotę, 15.12. o godzinie 14:00 w parafii pw. NMP Królowej Polski w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Żeromskiego 21 odbędzie się kolejne spotkanie rejonu gorzowskiego diakoni liturgicznej. Serdecznie zapraszamy zarówno młodszych, jak i starszych członków i sympatyków DDL, związanych z diakonią przed laty i aktualnie.

Serdecznie pozdrawiam,

Darek Dębecki.

W najbliższą sobotę, 17.11.2018, o godzinie 14:00 w parafii pw. NMP Królowej Polski w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Żeromskiego 21 odbędzie się kolejne spotkanie rejonu gorzowskiego diakoni liturgicznej. Serdecznie zapraszamy zarówno młodszych, jak i starszych członków i sympatyków DDL, związanych z diakonią przed laty i aktualnie.

Serdecznie pozdrawiam,

Darek Dębecki.

W najbliższą sobotę, 27.10.2018, o godzinie 14:00 w parafii pw. NMP Królowej Polski w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Żeromskiego 21 odbędzie się długo już wyczekiwane spotkanie rejonu gorzowskiego diakoni liturgicznej. Serdecznie zapraszamy zarówno młodszych, jak i starszych członków i sympatyków DDL, związanych z diakonią przed laty i aktualnie. W przypadku problemów z odnalezieniem lokalizacji, prosimy o sygnał na nr telefonu 727 021 505.

Serdecznie pozdrawiam,

Darek Dębecki.

W najbliższą sobotę, o godzinie 14:00 w parafii pw. NMP Królowej Polski w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Żeromskiego 21 odbędzie się spotkanie rejonu gorzowskiego diakoni liturgicznej. Serdecznie zapraszamy zarówno młodszych, jak i starszych członków i sympatyków DDL, związanych z diakonią przed laty i aktualnie. W przypadku problemów z odnalezieniem lokalizacji, prosimy o sygnał na nr telefonu 727 021 505.

 Serdecznie pozdrawiam,
Darek Dębecki.