Warsztaty

W tym roku nie udało się spotkać na warsztatach w maju oraz na żywo na podsumowaniu i planowaniu pracy rocznej. Skorzystaliśmy jednak z możliwości, jakie daje nam internet, 29. sierpnia organizując warsztaty w formie online. Chociaż nie wszystkim udało się uczestniczyć w wideokonferencjach ze względu na obowiązki, dziękujemy za wszelkie zaangażowanie i opinie. Chcemy podzielić się tym, co zostało wypracowane.

Zachęcamy do zapoznania się z protokołem z warsztatów DDL oraz podsumowaniem pracy rocznej i wnioskami na przyszły rok formacyjny. 

Serdecznie zapraszamy na letnie warsztaty Diecezjalnej Diakonii Liturgicznej, pod hasłem "Zbudowani na Chrystusie".

Zapraszamy do udziału w letnich warsztatach DDL, które w tym roku odbędą się w WSD w Paradyżu, w dniach 6- 7.09. Koszt udziału w warsztatach to 40 zł (w cenę wliczone są wszystkie posiłki). Do zobaczenia :)

  Tegoroczne warsztaty DDL, jak i pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza, nie była dla mnie czymś nowym. W tym roku miały one jednak dla mnie szczególny wymiar, ale o tym jeszcze wspomnę.

W dniach 7-8 września w słynnej „Jackówce”, na terenie Wyższego Seminarium Duchownego w Gościkowie-Paradyżu przeżyliśmy nasze letnie warsztaty diakonijne. W tym roku wyjątkowo odbyły się we wrześniu, zatem mogliśmy podsumować i naszą posługę na corocznym DDWAiD w Rokitnie i 43. Pielgrzymce Ruchu Światło-Życie do Rokitna, które miały miejsce weekend wcześniej.